Kur kas geriau nei bet kokie ilgi aprašymai  Duchessalios vynus apibūdina vynuogių veislių pavadinimai, kurie puikiai atspindi ne tik vynų skonines savybes, bet ir Italijos regioną- Piedmont, kur  ir yra įsikūrusi Duchesalios vyninė.  Vyninės vietovėje- Piedmont kampelyje, kuris nuo 2014m. yra įtrauktas į pasaulio paveldo UNESCO sąrašą, susikerta  kalvotosios Langhe, Roero ir Monferrato teritorijos. Duschesalios vynuogės  auginamos  Asti, Alba, bei  Monferrato vietovėse,  taip pat vynuogynų  yra ir šalia Lingurios regiono, kur kalnų oras pilnas Viduržemio jūros brizų ir kur gaminami aukščiausios kokybės  "Gavi"-baltieji vynai.

ILLUMINATI VYNINĖ

Illuminati vyninės nuosavybė dengia didelį plotą šiaurinės Teramo provincijos, esančios tarp dviejų miestų: Controguerra bei Neretto ir randasi  300 metrų virš jūros lygio bei tęsiasi nuo mėlynosios Adrijos jūros iki didingojo Gran Sasso  kalno. Tai vieta , kurioje dar praėjusio amžiaus pabaigoje (1890) Nicolo Illuminati pradėjo vyninės veiklą. Entuziazmas užsiimti vyndaryste niekur nedingo iki pat šių dienų , dabar šiuo amatu užsiima  Nicolo vaikaitis -Dino Illuminati  ir jo šeima. Taip vyno gamybos tradicijos puoselėjamos jau daugiau nei 120 metų.

La Cofradia tai įmonė užsiimanti tekilos gamyba jau daugiau nei 50 metų. Tokia patirtis lėmė įmonės sėkmę, bei pavertė ją viena geriausių tekilos sektoriuje, visuomet prisitaikančia bei reaguojančia  į pasaulinės rinkos poreikius. Per pastaruosius metus tekilos „LA COFRADIA“ eksportas ženkliai padidėjo, ji eksportuojama į USA , Kanada, Kolumbija, Ekvadorą, Čilę, Japoniją, Rusiją, Naująją Zelandiją ir dar daugelį kitų šalių.

La Cofradia visuomet išsiskyrė gera kokybe, agava  bei  tekilos gamybos tradicijų puoselėjimu. Taip pat didelis dėmesys kreipiamas ir į Meksikiečių tradicinius amatus, kurie atsispindi tekilos įpakavime – keramikiniai, pūsto stiklo buteliai, daugelis jų piešti rankomis. Taip anot gamintojų pasauliui pateikiamas išskirtinis produktas ne tik skoniu bet ir įpakavimu atspindintis Meksikiečių tradicijas.

Cognac Reviseur konjakų laida atskleidžia Petite Champagne regiono ypatybes : intensyvus skonis, aromatų gausybė.  Reviseur konjako namai užima daugiau nei  90 hektarų ploto Petite Champagne regiono ir pasižymi ypač aromatingų vynų gamyba, kurie vėliau distiliuojami mažos talpos varyklose.

Reviseur konjako gamybos paslaptys perduodamos iš kartos į kartą. Dėl šios priežasties Reviseur prekinis ženklas puikiai žinomas tiek Skandinavijos šalyse, tiek rytinėje Europoje.  Kiekvienas konjako gamybos žingsnis yra atsakingai prižiūrimas pačių Reviseur konjakų namų savininkų , kas garantuoja aukščiausia kokybę.

UAB „Šiaulių tara“ Liejyklos g.4, LT 78148 Šiauliai Tel. 8-41 540100, faks.8-41 453166 info@siauliutara.lt